Hoekwoning Burgemeester Rambonnetlaan 1 IJmuiden

Burgemeester Rambonnetlaan 1, 1972 SB IJmuiden

143 m² Bouwjaar 1936 6 kamers 4 slaapkamers Label D

Burgemeester Rambonnetlaan 1 is een hoekwoning in IJmuiden, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m², een perceel van 142 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €291.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
143 m²
Perceeloppervlakte
142 m²
Inhoud
515 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €495.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district, open_position

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Rambonnetlaan 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Rambonnetlaan 1

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
157.96 kWh/m²
Primaire fossiele energie
258.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.34 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in IJmuiden

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in IJmuiden

2165 Inwoners
935 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
995 Woningvoorraad
€291.000 Gem. woningwaarde Natuurkundigenbuurt
59% Koopwoningen
10.005 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Rambonnetlaan 1

Vergelijkbare woningen in IJmuiden

Veelgestelde vragen over Burgemeester Rambonnetlaan 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Rambonnetlaan 1?

De prijsindicatie voor Burgemeester Rambonnetlaan 1 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Natuurkundigenbuurt is €291.000. Dat komt neer op circa €2.035 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Rambonnetlaan 1 zich tot de wijk Natuurkundigenbuurt?

Burgemeester Rambonnetlaan 1 is een hoekwoning van 143 m² in de wijk Natuurkundigenbuurt. De buurt telt 995 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.005 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Rambonnetlaan 1?

Burgemeester Rambonnetlaan 1 is een hoekwoning in Natuurkundigenbuurt, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester Rambonnetlaan 1 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Rambonnetlaan 1 heeft 143 m² woonoppervlakte en 515 m³ inhoud. Het perceel is 142 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Natuurkundigenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €291.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Rambonnetlaan 1 en wat betekent dat?

Burgemeester Rambonnetlaan 1 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-03-15. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.34 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Rambonnetlaan 1?

Burgemeester Rambonnetlaan 1 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Natuurkundigenbuurt?

De wijk Natuurkundigenbuurt in IJmuiden (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €291.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.