Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2019
- Woonoppervlakte
- 400 m²
Burg v Wijngaardenstraat 17 is een woonhuis in IJhorst, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 400 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €468.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burg v Wijngaardenstraat 17
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2 kmSupermarkt
3.6 kmHuisarts
3.6 kmTreinstation
10.4 kmSnelweg oprit
4.8 kmKinderdagverblijf
2 kmMiddelbare school
8.1 kmApotheek
3.6 kmZiekenhuis
8.2 kmRestaurant
1.6 kmCafé
3.4 kmBibliotheek
4 kmBioscoop
10.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen IJhorst is €468.000. Dat komt neer op circa €1.170 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurg v Wijngaardenstraat 17 is een woonhuis van 400 m² in de wijk Verspreide huizen IJhorst. De buurt telt 189 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 35 inwoners per km².
Burg v Wijngaardenstraat 17 is een woonhuis in Verspreide huizen IJhorst, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Burg v Wijngaardenstraat 17 heeft 400 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen IJhorst ligt de gemiddelde woningwaarde op €468.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen IJhorst in IJhorst (Overijssel) kenmerkt zich door 775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €468.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Burg v Wijngaardenstraat 17 in Verspreide huizen IJhorst bereik je: supermarkt op 3.6 km, basisschool op 2 km, huisarts op 3.6 km, treinstation op 10.4 km, snelwegoprit op 4.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Burg v Wijngaardenstraat 17: ziekenhuis op 8.2 km, apotheek op 3.6 km, kinderdagverblijf op 2 km, middelbare school op 8.1 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen IJhorst: restaurant (1.6 km), cafe (3.4 km).
Een woningrapport voor Burg v Wijngaardenstraat 17 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen IJhorst. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2019, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.