Vrijstaande woning Wielewaallaan 4 Hurwenen

Wielewaallaan 4, 5327 AN Hurwenen

185 m² Bouwjaar 1997 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Wielewaallaan 4 is een vrijstaande woning in Hurwenen, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 185 m², een perceel van 827 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €441.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
185 m²
Perceeloppervlakte
827 m²
Inhoud
813 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€975.000 tot €1.225.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en landelijk gelegen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Wielewaallaan 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wielewaallaan 4

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
120.1 kWh/m²
Primaire fossiele energie
181.33 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.24 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Parkeertype
Op afgesloten terrein en op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja
Garage
Inpandig
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Hurwenen

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.3 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5 km
Gezondheid

Apotheek

5.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

6.2 km
Cultuur

Bioscoop

17.2 km

Buurtinformatie in Hurwenen

660 Inwoners
265 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
266 Woningvoorraad
€441.000 Gem. woningwaarde Hurwenen
82% Koopwoningen
929 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wielewaallaan 4

Vergelijkbare woningen in Hurwenen

Veelgestelde vragen over Wielewaallaan 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Wielewaallaan 4?

De prijsindicatie voor Wielewaallaan 4 ligt rond €975.000 tot €1.225.000. De gemiddelde woningwaarde in Hurwenen is €441.000. Dat komt neer op circa €2.384 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wielewaallaan 4 zich tot de wijk Hurwenen?

Wielewaallaan 4 is een vrijstaande woning van 185 m² in de wijk Hurwenen. De buurt telt 266 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 929 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wielewaallaan 4?

Wielewaallaan 4 is een vrijstaande woning in Hurwenen, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Wielewaallaan 4 vergeleken met de buurt?

Wielewaallaan 4 heeft 185 m² woonoppervlakte en 813 m³ inhoud. Het perceel is 827 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Hurwenen ligt de gemiddelde woningwaarde op €441.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wielewaallaan 4 en wat betekent dat?

Wielewaallaan 4 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-06-10. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wielewaallaan 4?

Wielewaallaan 4 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Hurwenen?

De wijk Hurwenen in Hurwenen (Gelderland) kenmerkt zich door 660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €441.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hurwenen?

Vanuit Wielewaallaan 4 in Hurwenen bereik je: supermarkt op 2.3 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 2 km.