Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1989
- Woonoppervlakte
- 201 m²
- Perceeloppervlakte
- 1310 m²
Zandstraat 73 is een woonhuis in Hulst, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 201 m² en een perceel van 1310 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €402.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zandstraat 73
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.9 kmSupermarkt
3.1 kmHuisarts
3.6 kmTreinstation
46.5 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
2.6 kmMiddelbare school
3.9 kmApotheek
3.2 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
2.3 kmCafé
3.3 kmBibliotheek
3.9 kmBioscoop
4.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Hulst is €402.000. Dat komt neer op circa €2.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZandstraat 73 is een woonhuis van 201 m² in de wijk Buitengebied Hulst. De buurt telt 228 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18 inwoners per km².
Zandstraat 73 is een woonhuis in Buitengebied Hulst, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Zandstraat 73 heeft 201 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1310 m². In Buitengebied Hulst ligt de gemiddelde woningwaarde op €402.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Zandstraat 73 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Buitengebied Hulst in Hulst (Zeeland) kenmerkt zich door 490 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €402.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Zandstraat 73 in Buitengebied Hulst bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 2.9 km, huisarts op 3.6 km, treinstation op 46.5 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zandstraat 73: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 3.2 km, kinderdagverblijf op 2.6 km, middelbare school op 3.9 km.