Vrijstaande woning (semi-bungalow) Oude Polderstraat 48 Hulst

Oude Polderstraat 48, 4561 NJ Hulst

162 m² Bouwjaar 1975 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Oude Polderstraat 48 is een vrijstaande woning (semi-bungalow) in Hulst, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 162 m², een perceel van 474 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €235.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
162 m²
Perceeloppervlakte
474 m²
Inhoud
685 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€420.000 tot €470.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Oude Polderstraat 48

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oude Polderstraat 48

Tuin
Ja (147.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Hulst

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

48.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Hulst

1435 Inwoners
715 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
722 Woningvoorraad
€235.000 Gem. woningwaarde Dullaert
57% Koopwoningen
4.609 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oude Polderstraat 48

Vergelijkbare woningen in Hulst

Veelgestelde vragen over Oude Polderstraat 48

Wat is de geschatte woningwaarde van Oude Polderstraat 48?

De prijsindicatie voor Oude Polderstraat 48 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Dullaert is €235.000. Dat komt neer op circa €1.451 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oude Polderstraat 48 zich tot de wijk Dullaert?

Oude Polderstraat 48 is een vrijstaande woning (semi-bungalow) van 162 m² in de wijk Dullaert. De buurt telt 722 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.609 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oude Polderstraat 48?

Oude Polderstraat 48 is een vrijstaande woning (semi-bungalow) in Dullaert, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Oude Polderstraat 48 vergeleken met de buurt?

Oude Polderstraat 48 heeft 162 m² woonoppervlakte en 685 m³ inhoud. Het perceel is 474 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Dullaert ligt de gemiddelde woningwaarde op €235.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oude Polderstraat 48 en wat betekent dat?

Oude Polderstraat 48 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Oude Polderstraat 48?

Oude Polderstraat 48 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 147 m².

Hoe is de woningmarkt in Dullaert?

De wijk Dullaert in Hulst (Zeeland) kenmerkt zich door 1.435 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €235.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dullaert?

Vanuit Oude Polderstraat 48 in Dullaert bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 48.4 km, snelwegoprit op 1.2 km.