Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1978
- Woonoppervlakte
- 221 m²
- Perceeloppervlakte
- 347 m²
Cruquiusstraat 20 is een woonhuis in Hulst, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 221 m² en een perceel van 347 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €303.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Cruquiusstraat 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1.8 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
48.1 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
0.7 kmRestaurant
1.3 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Puienput is €303.000. Dat komt neer op circa €1.371 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenCruquiusstraat 20 is een woonhuis van 221 m² in de wijk Puienput. De buurt telt 530 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.296 inwoners per km².
Cruquiusstraat 20 is een woonhuis in Puienput, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Cruquiusstraat 20 heeft 221 m² woonoppervlakte. Het perceel is 347 m². In Puienput ligt de gemiddelde woningwaarde op €303.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Cruquiusstraat 20 heeft energielabel C. Geldig tot 2036-01-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.38 kg/jaar.
De wijk Puienput in Hulst (Zeeland) kenmerkt zich door 1.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €303.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Cruquiusstraat 20 in Puienput bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 48.1 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Cruquiusstraat 20: ziekenhuis op 0.7 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.6 km.
Recreatie nabij Puienput: restaurant (1.3 km), cafe (1.7 km).