Streetview Leeuwerikstraat 10 Hulst

Leeuwerikstraat 10, 4561 KM Hulst

190 m² Bouwjaar 1976 7 kamers Label C

Leeuwerikstraat 10 is een woonhuis in Hulst, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m², een perceel van 416 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €303.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
190 m²
Perceeloppervlakte
416 m²
Inhoud
660 m³
Kamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Leeuwerikstraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leeuwerikstraat 10

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hulst

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

48.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Hulst

1190 Inwoners
525 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
530 Woningvoorraad
€303.000 Gem. woningwaarde Puienput
93% Koopwoningen
3.296 Inwoners per km²

Locatie van Leeuwerikstraat 10

Vergelijkbare woningen in Hulst

Veelgestelde vragen over Leeuwerikstraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Leeuwerikstraat 10?

De prijsindicatie voor Leeuwerikstraat 10 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Puienput is €303.000. Dat komt neer op circa €1.595 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leeuwerikstraat 10 zich tot de wijk Puienput?

Leeuwerikstraat 10 is een woonhuis van 190 m² in de wijk Puienput. De buurt telt 530 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.296 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leeuwerikstraat 10?

Leeuwerikstraat 10 is een woonhuis in Puienput, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Leeuwerikstraat 10 vergeleken met de buurt?

Leeuwerikstraat 10 heeft 190 m² woonoppervlakte en 660 m³ inhoud. Het perceel is 416 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Puienput ligt de gemiddelde woningwaarde op €303.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leeuwerikstraat 10 en wat betekent dat?

Leeuwerikstraat 10 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-09-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Leeuwerikstraat 10?

Leeuwerikstraat 10 heeft 7 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Puienput?

De wijk Puienput in Hulst (Zeeland) kenmerkt zich door 1.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €303.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Puienput?

Vanuit Leeuwerikstraat 10 in Puienput bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 48.1 km, snelwegoprit op 0.8 km.