Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1975
- Woonoppervlakte
- 220 m²
- Perceeloppervlakte
- 524 m²
Kievitstraat 25 is een woonhuis in Hulst, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 220 m² en een perceel van 524 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €303.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kievitstraat 25
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1.8 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
48.1 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
0.7 kmRestaurant
1.3 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
2 kmDe prijsindicatie voor Kievitstraat 25 ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in Puienput is €303.000. Dat komt neer op circa €1.377 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKievitstraat 25 is een woonhuis van 220 m² in de wijk Puienput. De buurt telt 530 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.296 inwoners per km².
Kievitstraat 25 is een woonhuis in Puienput, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Kievitstraat 25 heeft 220 m² woonoppervlakte. Het perceel is 524 m². In Puienput ligt de gemiddelde woningwaarde op €303.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kievitstraat 25 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-05-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.14 kg/jaar.
De wijk Puienput in Hulst (Zeeland) kenmerkt zich door 1.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €303.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Kievitstraat 25 in Puienput bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 48.1 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kievitstraat 25: ziekenhuis op 0.7 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.6 km.
Recreatie nabij Puienput: restaurant (1.3 km), cafe (1.7 km).