Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1973
- Woonoppervlakte
- 168 m²
- Perceeloppervlakte
- 313 m²
- Inhoud
- 440 m³
- Kamers
- 6
van Vollenhovenstraat 9 is een woonhuis in Hulst, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m², een perceel van 313 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €303.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor van Vollenhovenstraat 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1.8 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
48.1 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
0.7 kmRestaurant
1.3 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
2 kmDe prijsindicatie voor van Vollenhovenstraat 9 ligt rond €195.000 tot €245.000. De gemiddelde woningwaarde in Puienput is €303.000. Dat komt neer op circa €1.804 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenvan Vollenhovenstraat 9 is een woonhuis van 168 m² in de wijk Puienput. De buurt telt 530 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.296 inwoners per km².
van Vollenhovenstraat 9 is een woonhuis in Puienput, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
van Vollenhovenstraat 9 heeft 168 m² woonoppervlakte en 440 m³ inhoud. Het perceel is 313 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Puienput ligt de gemiddelde woningwaarde op €303.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
van Vollenhovenstraat 9 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
van Vollenhovenstraat 9 heeft 6 kamers.
De wijk Puienput in Hulst (Zeeland) kenmerkt zich door 1.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €303.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit van Vollenhovenstraat 9 in Puienput bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 48.1 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van van Vollenhovenstraat 9: ziekenhuis op 0.7 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.6 km.