Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1968
- Woonoppervlakte
- 290 m²
- Perceeloppervlakte
- 290 m²
- Inhoud
- 320 m³
- Kamers
- 5
Carlosstraat 6 is een woonhuis in Hulst, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 290 m², een perceel van 290 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €303.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Carlosstraat 6
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1.8 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
48.1 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
0.7 kmRestaurant
1.3 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Puienput is €303.000. Dat komt neer op circa €1.045 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenCarlosstraat 6 is een woonhuis van 290 m² in de wijk Puienput. De buurt telt 530 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.296 inwoners per km².
Carlosstraat 6 is een woonhuis in Puienput, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Carlosstraat 6 heeft 290 m² woonoppervlakte en 320 m³ inhoud. Het perceel is 290 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 58 m² per kamer. In Puienput ligt de gemiddelde woningwaarde op €303.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Carlosstraat 6 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-08-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Carlosstraat 6 heeft 5 kamers.
De wijk Puienput in Hulst (Zeeland) kenmerkt zich door 1.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €303.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Carlosstraat 6 in Puienput bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 48.1 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Carlosstraat 6: ziekenhuis op 0.7 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.6 km.