2-onder-1-kapwoning Glacisweg 20 Hulst

Glacisweg 20, 4561 HG Hulst

147 m² Bouwjaar 1960 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Glacisweg 20 is een 2-onder-1-kapwoning in Hulst, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m², een perceel van 447 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €207.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
447 m²
Inhoud
600 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€410.000 tot €460.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Glacisweg 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Glacisweg 20

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
172.09 kWh/m²
Primaire fossiele energie
115.74 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
58.3%
CO₂-emissie
26.09 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hulst

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

48.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Hulst

1095 Inwoners
585 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
643 Woningvoorraad
€207.000 Gem. woningwaarde Carmel
58% Koopwoningen
1.851 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Glacisweg 20

Vergelijkbare woningen in Hulst

Veelgestelde vragen over Glacisweg 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Glacisweg 20?

De prijsindicatie voor Glacisweg 20 ligt rond €410.000 tot €460.000. De gemiddelde woningwaarde in Carmel is €207.000. Dat komt neer op circa €1.408 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Glacisweg 20 zich tot de wijk Carmel?

Glacisweg 20 is een 2-onder-1-kapwoning van 147 m² in de wijk Carmel. De buurt telt 643 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.851 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Glacisweg 20?

Glacisweg 20 is een 2-onder-1-kapwoning in Carmel, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Glacisweg 20 vergeleken met de buurt?

Glacisweg 20 heeft 147 m² woonoppervlakte en 600 m³ inhoud. Het perceel is 447 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Carmel ligt de gemiddelde woningwaarde op €207.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Glacisweg 20 en wat betekent dat?

Glacisweg 20 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-06-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.09 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Glacisweg 20?

Glacisweg 20 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Carmel?

De wijk Carmel in Hulst (Zeeland) kenmerkt zich door 1.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €207.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Carmel?

Vanuit Glacisweg 20 in Carmel bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 48.8 km, snelwegoprit op 1.6 km.