Streetview Saxhavenstraat 34 Hulst

Saxhavenstraat 34, 4561 HC Hulst

405 m² Bouwjaar 1977

Saxhavenstraat 34 is een woonhuis in Hulst, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 405 m² en een perceel van 2535 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €412.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
405 m²
Perceeloppervlakte
2535 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Saxhavenstraat 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hulst

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

48 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Hulst

805 Inwoners
370 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
373 Woningvoorraad
€412.000 Gem. woningwaarde Nassau
97% Koopwoningen
1.482 Inwoners per km²

Locatie van Saxhavenstraat 34

Vergelijkbare woningen in Hulst

Veelgestelde vragen over Saxhavenstraat 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Saxhavenstraat 34?

De gemiddelde woningwaarde in Nassau is €412.000. Dat komt neer op circa €1.017 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Saxhavenstraat 34 zich tot de wijk Nassau?

Saxhavenstraat 34 is een woonhuis van 405 m² in de wijk Nassau. De buurt telt 373 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.482 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Saxhavenstraat 34?

Saxhavenstraat 34 is een woonhuis in Nassau, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Saxhavenstraat 34 vergeleken met de buurt?

Saxhavenstraat 34 heeft 405 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2535 m². In Nassau ligt de gemiddelde woningwaarde op €412.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Nassau?

De wijk Nassau in Hulst (Zeeland) kenmerkt zich door 805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €412.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nassau?

Vanuit Saxhavenstraat 34 in Nassau bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 48 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Nassau?

Zorg en onderwijs in de buurt van Saxhavenstraat 34: ziekenhuis op 0.4 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Nassau?

Recreatie nabij Nassau: restaurant (0.7 km), cafe (1.2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Saxhavenstraat 34?

Een woningrapport voor Saxhavenstraat 34 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Nassau. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1977, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.