Villa, vrijstaande woning Saxhavenstraat 32 Hulst

Saxhavenstraat 32, 4561 HC Hulst

190 m² Bouwjaar 1974 6 kamers 5 slaapkamers Label F

Saxhavenstraat 32 is een villa, vrijstaande woning in Hulst, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m², een perceel van 1557 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €412.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
190 m²
Perceeloppervlakte
1557 m²
Inhoud
857 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€825.000 tot €925.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Saxhavenstraat 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Saxhavenstraat 32

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
285.96 kWh/m²
Primaire fossiele energie
370.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
67.83 kg/m²

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Hulst

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

48 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Hulst

805 Inwoners
370 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
373 Woningvoorraad
€412.000 Gem. woningwaarde Nassau
97% Koopwoningen
1.482 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Saxhavenstraat 32

Vergelijkbare woningen in Hulst

Veelgestelde vragen over Saxhavenstraat 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Saxhavenstraat 32?

De prijsindicatie voor Saxhavenstraat 32 ligt rond €825.000 tot €925.000. De gemiddelde woningwaarde in Nassau is €412.000. Dat komt neer op circa €2.168 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Saxhavenstraat 32 zich tot de wijk Nassau?

Saxhavenstraat 32 is een villa, vrijstaande woning van 190 m² in de wijk Nassau. De buurt telt 373 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.482 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Saxhavenstraat 32?

Saxhavenstraat 32 is een villa, vrijstaande woning in Nassau, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Saxhavenstraat 32 vergeleken met de buurt?

Saxhavenstraat 32 heeft 190 m² woonoppervlakte en 857 m³ inhoud. Het perceel is 1557 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Nassau ligt de gemiddelde woningwaarde op €412.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Saxhavenstraat 32 en wat betekent dat?

Saxhavenstraat 32 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-08-05. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 67.83 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Saxhavenstraat 32?

Saxhavenstraat 32 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Nassau?

De wijk Nassau in Hulst (Zeeland) kenmerkt zich door 805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €412.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nassau?

Vanuit Saxhavenstraat 32 in Nassau bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 48 km, snelwegoprit op 0.7 km.