Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1901
- Woonoppervlakte
- 472 m²
- Perceeloppervlakte
- 1420 m²
Lange Bellingstraat 24 is een woonhuis in Hulst, gebouwd in 1901. De woning heeft een woonoppervlakte van 472 m² en een perceel van 1420 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €207.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lange Bellingstraat 24
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
48.7 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
1.1 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.5 kmBioscoop
0.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Binnenstad is €207.000. Dat komt neer op circa €439 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLange Bellingstraat 24 is een woonhuis van 472 m² in de wijk Binnenstad. De buurt telt 1.061 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.903 inwoners per km².
Lange Bellingstraat 24 is een woonhuis in Binnenstad, gebouwd in 1901 (125 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Lange Bellingstraat 24 heeft 472 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1420 m². In Binnenstad ligt de gemiddelde woningwaarde op €207.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Lange Bellingstraat 24 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-12-24. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Binnenstad in Hulst (Zeeland) kenmerkt zich door 1.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €207.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Lange Bellingstraat 24 in Binnenstad bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 48.7 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Lange Bellingstraat 24: ziekenhuis op 1.1 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.1 km.