Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1960
- Woonoppervlakte
- 265 m²
- Perceeloppervlakte
- 725 m²
Nieuwenhuysstraat 8 is een woonhuis in Hulsberg, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 265 m² en een perceel van 725 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €412.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwenhuysstraat 8
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
4 kmSnelweg oprit
0.2 kmKinderdagverblijf
1.6 kmMiddelbare school
7.5 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
11.3 kmRestaurant
1.4 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
10.1 kmDe prijsindicatie voor Nieuwenhuysstraat 8 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Aalbeek is €412.000. Dat komt neer op circa €1.555 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwenhuysstraat 8 is een woonhuis van 265 m² in de wijk Aalbeek. De buurt telt 120 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 174 inwoners per km².
Nieuwenhuysstraat 8 is een woonhuis in Aalbeek, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Nieuwenhuysstraat 8 heeft 265 m² woonoppervlakte. Het perceel is 725 m². In Aalbeek ligt de gemiddelde woningwaarde op €412.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuwenhuysstraat 8 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-06-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.17 kg/jaar.
De wijk Aalbeek in Hulsberg (Limburg) kenmerkt zich door 270 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €412.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Nieuwenhuysstraat 8 in Aalbeek bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 0.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwenhuysstraat 8: ziekenhuis op 11.3 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 7.5 km.
Recreatie nabij Aalbeek: restaurant (1.4 km), cafe (1.1 km).