Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1937
- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 328 m²
- Inhoud
- 475 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Koningin Julianastraat 71 is een woonhuis in Huizen, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 328 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €473.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Koningin Julianastraat 71
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
6.3 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
4.6 kmRestaurant
0.4 kmCafé
5.7 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
0.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Noord is €473.000. Dat komt neer op circa €3.556 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKoningin Julianastraat 71 is een woonhuis van 133 m² in de wijk De Noord. De buurt telt 1.728 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.082 inwoners per km².
Koningin Julianastraat 71 is een woonhuis in De Noord, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Koningin Julianastraat 71 heeft 133 m² woonoppervlakte en 475 m³ inhoud. Het perceel is 328 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In De Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €473.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Koningin Julianastraat 71 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-10-17. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Koningin Julianastraat 71 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk De Noord in Huizen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.590 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €473.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Koningin Julianastraat 71 in De Noord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 1.9 km.