Streetview Koningin Julianastraat 1 Huizen

Koningin Julianastraat 1, 1271 SK Huizen

121 m² Bouwjaar 1900 5 kamers 4 slaapkamers Label G

Koningin Julianastraat 1 is een woonhuis in Huizen, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m², een perceel van 675 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €473.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
121 m²
Perceeloppervlakte
675 m²
Inhoud
560 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Koningin Julianastraat 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koningin Julianastraat 1

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
311.52 kWh/m²
Primaire fossiele energie
602.14 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
110.74 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Huizen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

6.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

5.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Huizen

3590 Inwoners
1715 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1728 Woningvoorraad
€473.000 Gem. woningwaarde De Noord
62% Koopwoningen
6.082 Inwoners per km²

Locatie van Koningin Julianastraat 1

Vergelijkbare woningen in Huizen

Veelgestelde vragen over Koningin Julianastraat 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Koningin Julianastraat 1?

De gemiddelde woningwaarde in De Noord is €473.000. Dat komt neer op circa €3.909 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koningin Julianastraat 1 zich tot de wijk De Noord?

Koningin Julianastraat 1 is een woonhuis van 121 m² in de wijk De Noord. De buurt telt 1.728 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.082 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koningin Julianastraat 1?

Koningin Julianastraat 1 is een woonhuis in De Noord, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Koningin Julianastraat 1 vergeleken met de buurt?

Koningin Julianastraat 1 heeft 121 m² woonoppervlakte en 560 m³ inhoud. Het perceel is 675 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In De Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €473.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koningin Julianastraat 1 en wat betekent dat?

Koningin Julianastraat 1 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-04-06. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 110.74 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koningin Julianastraat 1?

Koningin Julianastraat 1 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Noord?

De wijk De Noord in Huizen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.590 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €473.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Noord?