Streetview Black Alicante 84 Huissen

Black Alicante 84, 6851 VK Huissen

157 m² Bouwjaar 2002 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Black Alicante 84 is een woonhuis in Huissen, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m², een perceel van 256 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €422.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
157 m²
Perceeloppervlakte
256 m²
Inhoud
555 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Black Alicante 84

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Black Alicante 84

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
89.33 kWh/m²
Primaire fossiele energie
138.42 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
25.63 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Huissen

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

6.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

8 km

Buurtinformatie in Huissen

1685 Inwoners
705 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
713 Woningvoorraad
€422.000 Gem. woningwaarde t Kempke-Bloemstraat
86% Koopwoningen
4.086 Inwoners per km²

Locatie van Black Alicante 84

Vergelijkbare woningen in Huissen

Veelgestelde vragen over Black Alicante 84

Wat is de geschatte woningwaarde van Black Alicante 84?

De prijsindicatie voor Black Alicante 84 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in t Kempke-Bloemstraat is €422.000. Dat komt neer op circa €2.688 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Black Alicante 84 zich tot de wijk t Kempke-Bloemstraat?

Black Alicante 84 is een woonhuis van 157 m² in de wijk t Kempke-Bloemstraat. De buurt telt 713 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.086 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Black Alicante 84?

Black Alicante 84 is een woonhuis in t Kempke-Bloemstraat, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Black Alicante 84 vergeleken met de buurt?

Black Alicante 84 heeft 157 m² woonoppervlakte en 555 m³ inhoud. Het perceel is 256 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In t Kempke-Bloemstraat ligt de gemiddelde woningwaarde op €422.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Black Alicante 84 en wat betekent dat?

Black Alicante 84 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-02-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.63 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Black Alicante 84?

Black Alicante 84 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in t Kempke-Bloemstraat?

De wijk t Kempke-Bloemstraat in Huissen (Gelderland) kenmerkt zich door 1.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €422.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij t Kempke-Bloemstraat?

Vanuit Black Alicante 84 in t Kempke-Bloemstraat bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 6.4 km, snelwegoprit op 1.3 km.