Vrijstaande woning Hazelaarstraat 7 Huissen

Hazelaarstraat 7, 6851 HG Huissen

154 m² Bouwjaar 1951 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Hazelaarstraat 7 is een vrijstaande woning in Huissen, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m², een perceel van 606 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €381.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1951
Woonoppervlakte
154 m²
Perceeloppervlakte
606 m²
Inhoud
699 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€600.000 tot €700.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Hazelaarstraat 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hazelaarstraat 7

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
170.93 kWh/m²
Primaire fossiele energie
234.67 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.5%
CO₂-emissie
42.55 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Huissen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

7.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.7 km

Buurtinformatie in Huissen

1410 Inwoners
600 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
606 Woningvoorraad
€381.000 Gem. woningwaarde t Zand-Tabakshof
77% Koopwoningen
5.196 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hazelaarstraat 7

Vergelijkbare woningen in Huissen

Veelgestelde vragen over Hazelaarstraat 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Hazelaarstraat 7?

De prijsindicatie voor Hazelaarstraat 7 ligt rond €600.000 tot €700.000. De gemiddelde woningwaarde in t Zand-Tabakshof is €381.000. Dat komt neer op circa €2.474 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hazelaarstraat 7 zich tot de wijk t Zand-Tabakshof?

Hazelaarstraat 7 is een vrijstaande woning van 154 m² in de wijk t Zand-Tabakshof. De buurt telt 606 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.196 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hazelaarstraat 7?

Hazelaarstraat 7 is een vrijstaande woning in t Zand-Tabakshof, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hazelaarstraat 7 vergeleken met de buurt?

Hazelaarstraat 7 heeft 154 m² woonoppervlakte en 699 m³ inhoud. Het perceel is 606 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In t Zand-Tabakshof ligt de gemiddelde woningwaarde op €381.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hazelaarstraat 7 en wat betekent dat?

Hazelaarstraat 7 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-03-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.55 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hazelaarstraat 7?

Hazelaarstraat 7 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in t Zand-Tabakshof?

De wijk t Zand-Tabakshof in Huissen (Gelderland) kenmerkt zich door 1.410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €381.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij t Zand-Tabakshof?

Vanuit Hazelaarstraat 7 in t Zand-Tabakshof bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 7.2 km, snelwegoprit op 1 km.