Streetview Laaksevoetpad 11 A Huissen

Laaksevoetpad 11 A, 6851 GW Huissen

253 m² Bouwjaar 2019 Label APLUSPLUSPLUS

Laaksevoetpad 11 A is een woonhuis in Huissen, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 253 m². Het energielabel is APLUSPLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €358.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
253 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Laaksevoetpad 11 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Laaksevoetpad 11 A

Energielabel

Energieklasse
APLUSPLUSPLUS

Bereikbaarheid in Huissen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

6.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

8 km

Buurtinformatie in Huissen

1740 Inwoners
780 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
804 Woningvoorraad
€358.000 Gem. woningwaarde De Laak-Binnenveld
66% Koopwoningen
5.725 Inwoners per km²

Locatie van Laaksevoetpad 11 A

Vergelijkbare woningen in Huissen

Veelgestelde vragen over Laaksevoetpad 11 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Laaksevoetpad 11 A?

De gemiddelde woningwaarde in De Laak-Binnenveld is €358.000. Dat komt neer op circa €1.415 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laaksevoetpad 11 A zich tot de wijk De Laak-Binnenveld?

Laaksevoetpad 11 A is een woonhuis van 253 m² in de wijk De Laak-Binnenveld. De buurt telt 804 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.725 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laaksevoetpad 11 A?

Laaksevoetpad 11 A is een woonhuis in De Laak-Binnenveld, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Laaksevoetpad 11 A vergeleken met de buurt?

Laaksevoetpad 11 A heeft 253 m² woonoppervlakte. In De Laak-Binnenveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €358.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Laaksevoetpad 11 A en wat betekent dat?

Laaksevoetpad 11 A heeft energielabel APLUSPLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de woningmarkt in De Laak-Binnenveld?

De wijk De Laak-Binnenveld in Huissen (Gelderland) kenmerkt zich door 1.740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €358.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Laak-Binnenveld?

Vanuit Laaksevoetpad 11 A in De Laak-Binnenveld bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 6.6 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Laak-Binnenveld?

Zorg en onderwijs in de buurt van Laaksevoetpad 11 A: ziekenhuis op 5.6 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 0.7 km.