Tussenwoning Zandsedwarsstraat 28 Huissen

Zandsedwarsstraat 28, 6851 GJ Huissen

93 m² Bouwjaar 2025 3 kamers 2 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Zandsedwarsstraat 28 is een tussenwoning in Huissen, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m², een perceel van 150 m² en 3 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €560.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2025
Woonoppervlakte
93 m²
Perceeloppervlakte
150 m²
Inhoud
363 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan drukke weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Zandsedwarsstraat 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zandsedwarsstraat 28

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

7.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.9 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

8.8 km

Buurtinformatie in Huissen

1280 Inwoners
485 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
464 Woningvoorraad
€560.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Huissen
89% Koopwoningen
136 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zandsedwarsstraat 28

Vergelijkbare woningen in Huissen

Veelgestelde vragen over Zandsedwarsstraat 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Zandsedwarsstraat 28?

De prijsindicatie voor Zandsedwarsstraat 28 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Huissen is €560.000. Dat komt neer op circa €6.022 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zandsedwarsstraat 28 zich tot de wijk Buitengebied Huissen?

Zandsedwarsstraat 28 is een tussenwoning van 93 m² in de wijk Buitengebied Huissen. De buurt telt 464 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 136 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zandsedwarsstraat 28?

Zandsedwarsstraat 28 is een tussenwoning in Buitengebied Huissen, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Zandsedwarsstraat 28 vergeleken met de buurt?

Zandsedwarsstraat 28 heeft 93 m² woonoppervlakte en 363 m³ inhoud. Het perceel is 150 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Buitengebied Huissen ligt de gemiddelde woningwaarde op €560.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zandsedwarsstraat 28 en wat betekent dat?

Zandsedwarsstraat 28 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Zandsedwarsstraat 28?

Zandsedwarsstraat 28 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Huissen?

De wijk Buitengebied Huissen in Huissen (Gelderland) kenmerkt zich door 1.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €560.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Huissen?

Vanuit Zandsedwarsstraat 28 in Buitengebied Huissen bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 7.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.