Streetview Lupine-oord 91 Houten

Lupine-oord 91, 3991 VH Houten

119 m² Bouwjaar 1986

Lupine-oord 91 is een woonhuis in Houten, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m² en een perceel van 146 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €582.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
119 m²
Perceeloppervlakte
146 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Lupine-oord 91

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Houten

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Houten

980 Inwoners
410 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
411 Woningvoorraad
€582.000 Gem. woningwaarde Oorden
80% Koopwoningen
4.663 Inwoners per km²

Locatie van Lupine-oord 91

Vergelijkbare woningen in Houten

Veelgestelde vragen over Lupine-oord 91

Wat is de geschatte woningwaarde van Lupine-oord 91?

De gemiddelde woningwaarde in Oorden is €582.000. Dat komt neer op circa €4.891 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lupine-oord 91 zich tot de wijk Oorden?

Lupine-oord 91 is een woonhuis van 119 m² in de wijk Oorden. De buurt telt 411 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.663 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lupine-oord 91?

Lupine-oord 91 is een woonhuis in Oorden, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Lupine-oord 91 vergeleken met de buurt?

Lupine-oord 91 heeft 119 m² woonoppervlakte. Het perceel is 146 m². In Oorden ligt de gemiddelde woningwaarde op €582.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Oorden?

De wijk Oorden in Houten (Utrecht) kenmerkt zich door 980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €582.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oorden?

Vanuit Lupine-oord 91 in Oorden bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oorden?

Zorg en onderwijs in de buurt van Lupine-oord 91: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Oorden?

Recreatie nabij Oorden: restaurant (0.6 km), cafe (1.9 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Lupine-oord 91?

Een woningrapport voor Lupine-oord 91 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Oorden. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1986, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.