Bovenwoning (appartement) Koningin Wilhelminaweg 67 Houten

Koningin Wilhelminaweg 67, 3991 DT Houten

118 m² Bouwjaar 2018 3 kamers 2 slaapkamers Label A+

Koningin Wilhelminaweg 67 is een bovenwoning (appartement) in Houten, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €548.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
118 m²
Inhoud
376 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€805.000 tot €905.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Koningin Wilhelminaweg 67

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koningin Wilhelminaweg 67

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
72.53 kWh/m²
Primaire fossiele energie
78.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
28.3%
CO₂-emissie
12.91 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gashaard en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Houten

2050 Inwoners
895 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
905 Woningvoorraad
€548.000 Gem. woningwaarde Oude Dorp
74% Koopwoningen
4.769 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Koningin Wilhelminaweg 67

Vergelijkbare woningen in Houten

Veelgestelde vragen over Koningin Wilhelminaweg 67

Wat is de geschatte woningwaarde van Koningin Wilhelminaweg 67?

De prijsindicatie voor Koningin Wilhelminaweg 67 ligt rond €805.000 tot €905.000. De gemiddelde woningwaarde in Oude Dorp is €548.000. Dat komt neer op circa €4.644 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koningin Wilhelminaweg 67 zich tot de wijk Oude Dorp?

Koningin Wilhelminaweg 67 is een bovenwoning (appartement) van 118 m² in de wijk Oude Dorp. De buurt telt 905 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.769 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koningin Wilhelminaweg 67?

Koningin Wilhelminaweg 67 is een bovenwoning (appartement) in Oude Dorp, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Koningin Wilhelminaweg 67 vergeleken met de buurt?

Koningin Wilhelminaweg 67 heeft 118 m² woonoppervlakte en 376 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Oude Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €548.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koningin Wilhelminaweg 67 en wat betekent dat?

Koningin Wilhelminaweg 67 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-11-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.91 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koningin Wilhelminaweg 67?

Koningin Wilhelminaweg 67 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Oude Dorp?

De wijk Oude Dorp in Houten (Utrecht) kenmerkt zich door 2.050 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €548.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oude Dorp?

Vanuit Koningin Wilhelminaweg 67 in Oude Dorp bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 2.6 km.