Streetview Schoterlandseweg 78 Hoornsterzwaag

Schoterlandseweg 78, 8412 TB Hoornsterzwaag

154 m² Bouwjaar 1976

Schoterlandseweg 78 is een woonhuis in Hoornsterzwaag, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m² en een perceel van 1910 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €459.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
154 m²
Perceeloppervlakte
1910 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Schoterlandseweg 78

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hoornsterzwaag

Onderwijs

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

3.5 km
Gezondheid

Huisarts

3.4 km
Vervoer

Treinstation

18.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.7 km
Gezondheid

Apotheek

3.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

16.1 km
Horeca

Restaurant

3.3 km
Horeca

Café

6.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

16.6 km

Buurtinformatie in Hoornsterzwaag

820 Inwoners
335 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
331 Woningvoorraad
€459.000 Gem. woningwaarde Hoornsterzwaag
90% Koopwoningen
42 Inwoners per km²

Locatie van Schoterlandseweg 78

Vergelijkbare woningen in Hoornsterzwaag

Veelgestelde vragen over Schoterlandseweg 78

Wat is de geschatte woningwaarde van Schoterlandseweg 78?

De gemiddelde woningwaarde in Hoornsterzwaag is €459.000. Dat komt neer op circa €2.981 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schoterlandseweg 78 zich tot de wijk Hoornsterzwaag?

Schoterlandseweg 78 is een woonhuis van 154 m² in de wijk Hoornsterzwaag. De buurt telt 331 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 42 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schoterlandseweg 78?

Schoterlandseweg 78 is een woonhuis in Hoornsterzwaag, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Schoterlandseweg 78 vergeleken met de buurt?

Schoterlandseweg 78 heeft 154 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1910 m². In Hoornsterzwaag ligt de gemiddelde woningwaarde op €459.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Hoornsterzwaag?

De wijk Hoornsterzwaag in Hoornsterzwaag (Friesland) kenmerkt zich door 820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €459.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoornsterzwaag?

Vanuit Schoterlandseweg 78 in Hoornsterzwaag bereik je: supermarkt op 3.5 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 3.4 km, treinstation op 18.6 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hoornsterzwaag?

Zorg en onderwijs in de buurt van Schoterlandseweg 78: ziekenhuis op 16.1 km, apotheek op 3.4 km, kinderdagverblijf op 2.4 km, middelbare school op 8.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Hoornsterzwaag?

Recreatie nabij Hoornsterzwaag: restaurant (3.3 km), cafe (6.7 km).