Streetview Schoterlandseweg 125 Hoornsterzwaag

Schoterlandseweg 125, 8412 SP Hoornsterzwaag

373 m² Bouwjaar 1920 Label A

Schoterlandseweg 125 is een woonhuis in Hoornsterzwaag, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 373 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €459.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
373 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Schoterlandseweg 125

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schoterlandseweg 125

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
159.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
135.99 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
26.5%
CO₂-emissie
22.71 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hoornsterzwaag

Onderwijs

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

3.5 km
Gezondheid

Huisarts

3.4 km
Vervoer

Treinstation

18.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.7 km
Gezondheid

Apotheek

3.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

16.1 km
Horeca

Restaurant

3.3 km
Horeca

Café

6.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

16.6 km

Buurtinformatie in Hoornsterzwaag

820 Inwoners
335 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
331 Woningvoorraad
€459.000 Gem. woningwaarde Hoornsterzwaag
90% Koopwoningen
42 Inwoners per km²

Locatie van Schoterlandseweg 125

Vergelijkbare woningen in Hoornsterzwaag

Veelgestelde vragen over Schoterlandseweg 125

Wat is de geschatte woningwaarde van Schoterlandseweg 125?

De gemiddelde woningwaarde in Hoornsterzwaag is €459.000. Dat komt neer op circa €1.231 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schoterlandseweg 125 zich tot de wijk Hoornsterzwaag?

Schoterlandseweg 125 is een woonhuis van 373 m² in de wijk Hoornsterzwaag. De buurt telt 331 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 42 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schoterlandseweg 125?

Schoterlandseweg 125 is een woonhuis in Hoornsterzwaag, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Schoterlandseweg 125 vergeleken met de buurt?

Schoterlandseweg 125 heeft 373 m² woonoppervlakte. In Hoornsterzwaag ligt de gemiddelde woningwaarde op €459.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schoterlandseweg 125 en wat betekent dat?

Schoterlandseweg 125 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-05-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.71 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Hoornsterzwaag?

De wijk Hoornsterzwaag in Hoornsterzwaag (Friesland) kenmerkt zich door 820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €459.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoornsterzwaag?

Vanuit Schoterlandseweg 125 in Hoornsterzwaag bereik je: supermarkt op 3.5 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 3.4 km, treinstation op 18.6 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hoornsterzwaag?