Streetview Luxemburg 11 Hoornsterzwaag

Luxemburg 11, 8412 CG Hoornsterzwaag

209 m² Bouwjaar 1970 7 kamers 6 slaapkamers Label A

Luxemburg 11 is een woonhuis in Hoornsterzwaag, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 209 m², een perceel van 2210 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €459.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
209 m²
Perceeloppervlakte
2210 m²
Inhoud
675 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Luxemburg 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Luxemburg 11

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hoornsterzwaag

Onderwijs

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

3.5 km
Gezondheid

Huisarts

3.4 km
Vervoer

Treinstation

18.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.7 km
Gezondheid

Apotheek

3.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

16.1 km
Horeca

Restaurant

3.3 km
Horeca

Café

6.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

16.6 km

Buurtinformatie in Hoornsterzwaag

820 Inwoners
335 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
331 Woningvoorraad
€459.000 Gem. woningwaarde Hoornsterzwaag
90% Koopwoningen
42 Inwoners per km²

Locatie van Luxemburg 11

Vergelijkbare woningen in Hoornsterzwaag

Veelgestelde vragen over Luxemburg 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Luxemburg 11?

De prijsindicatie voor Luxemburg 11 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoornsterzwaag is €459.000. Dat komt neer op circa €2.196 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Luxemburg 11 zich tot de wijk Hoornsterzwaag?

Luxemburg 11 is een woonhuis van 209 m² in de wijk Hoornsterzwaag. De buurt telt 331 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 42 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Luxemburg 11?

Luxemburg 11 is een woonhuis in Hoornsterzwaag, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Luxemburg 11 vergeleken met de buurt?

Luxemburg 11 heeft 209 m² woonoppervlakte en 675 m³ inhoud. Het perceel is 2210 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Hoornsterzwaag ligt de gemiddelde woningwaarde op €459.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Luxemburg 11 en wat betekent dat?

Luxemburg 11 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Luxemburg 11?

Luxemburg 11 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hoornsterzwaag?

De wijk Hoornsterzwaag in Hoornsterzwaag (Friesland) kenmerkt zich door 820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €459.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoornsterzwaag?

Vanuit Luxemburg 11 in Hoornsterzwaag bereik je: supermarkt op 3.5 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 3.4 km, treinstation op 18.6 km, snelwegoprit op 1.2 km.