Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1991
- Woonoppervlakte
- 1962 m²
- Perceeloppervlakte
- 5390 m²
Boddelenweg 5 is een woonhuis in Hoorn, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 1962 m² en een perceel van 5390 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €550.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Boddelenweg 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
4.3 kmTreinstation
42.1 kmSnelweg oprit
43.5 kmKinderdagverblijf
4.3 kmMiddelbare school
4.3 kmApotheek
4.3 kmZiekenhuis
44.1 kmRestaurant
0.6 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
4.3 kmBioscoop
28.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Hoorn-Zuid is €550.000. Dat komt neer op circa €280 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBoddelenweg 5 is een woonhuis van 1962 m² in de wijk Verspreide huizen Hoorn-Zuid. De buurt telt 24 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15 inwoners per km².
Boddelenweg 5 is een woonhuis in Verspreide huizen Hoorn-Zuid, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Boddelenweg 5 heeft 1962 m² woonoppervlakte. Het perceel is 5390 m². In Verspreide huizen Hoorn-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €550.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Boddelenweg 5 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-10-21. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 71 kg/jaar.
De wijk Verspreide huizen Hoorn-Zuid in Hoorn (Friesland) kenmerkt zich door 40 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €550.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Boddelenweg 5 in Verspreide huizen Hoorn-Zuid bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 4.3 km, treinstation op 42.1 km, snelwegoprit op 43.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Boddelenweg 5: ziekenhuis op 44.1 km, apotheek op 4.3 km, kinderdagverblijf op 4.3 km, middelbare school op 4.3 km.