Streetview Kunneweg 17 Hoorn

Kunneweg 17, 8896 KD Hoorn

168 m² Bouwjaar 2003

Kunneweg 17 is een woonhuis in Hoorn, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m² en een perceel van 500 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €472.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
168 m²
Perceeloppervlakte
500 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Kunneweg 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hoorn

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

4.5 km
Vervoer

Treinstation

42.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

43.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

4.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.5 km
Gezondheid

Apotheek

4.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

44.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

4.5 km
Cultuur

Bioscoop

28.7 km

Buurtinformatie in Hoorn

450 Inwoners
210 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
209 Woningvoorraad
€472.000 Gem. woningwaarde Hoorn
77% Koopwoningen
830 Inwoners per km²

Locatie van Kunneweg 17

Vergelijkbare woningen in Hoorn

Veelgestelde vragen over Kunneweg 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Kunneweg 17?

De gemiddelde woningwaarde in Hoorn is €472.000. Dat komt neer op circa €2.810 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kunneweg 17 zich tot de wijk Hoorn?

Kunneweg 17 is een woonhuis van 168 m² in de wijk Hoorn. De buurt telt 209 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 830 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kunneweg 17?

Kunneweg 17 is een woonhuis in Hoorn, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kunneweg 17 vergeleken met de buurt?

Kunneweg 17 heeft 168 m² woonoppervlakte. Het perceel is 500 m². In Hoorn ligt de gemiddelde woningwaarde op €472.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Hoorn?

De wijk Hoorn in Hoorn (Friesland) kenmerkt zich door 450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €472.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoorn?

Vanuit Kunneweg 17 in Hoorn bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 4.5 km, treinstation op 42.3 km, snelwegoprit op 43.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hoorn?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kunneweg 17: ziekenhuis op 44.3 km, apotheek op 4.5 km, kinderdagverblijf op 4.5 km, middelbare school op 4.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Hoorn?

Recreatie nabij Hoorn: restaurant (0.2 km), cafe (2.5 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Kunneweg 17?

Een woningrapport voor Kunneweg 17 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Hoorn. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2003, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.