Streetview Dorpsstraat 58 Hoorn

Dorpsstraat 58, 8896 JG Hoorn

83 m² Bouwjaar 1909 Label C

Dorpsstraat 58 is een woonhuis in Hoorn, gebouwd in 1909. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m² en een perceel van 1920 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €472.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1909
Woonoppervlakte
83 m²
Perceeloppervlakte
1920 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Dorpsstraat 58

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dorpsstraat 58

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
154.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
217.21 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.78 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hoorn

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

4.5 km
Vervoer

Treinstation

42.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

43.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

4.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.5 km
Gezondheid

Apotheek

4.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

44.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

4.5 km
Cultuur

Bioscoop

28.7 km

Buurtinformatie in Hoorn

450 Inwoners
210 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
209 Woningvoorraad
€472.000 Gem. woningwaarde Hoorn
77% Koopwoningen
830 Inwoners per km²

Locatie van Dorpsstraat 58

Vergelijkbare woningen in Hoorn

Veelgestelde vragen over Dorpsstraat 58

Wat is de geschatte woningwaarde van Dorpsstraat 58?

De gemiddelde woningwaarde in Hoorn is €472.000. Dat komt neer op circa €5.687 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dorpsstraat 58 zich tot de wijk Hoorn?

Dorpsstraat 58 is een woonhuis van 83 m² in de wijk Hoorn. De buurt telt 209 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 830 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dorpsstraat 58?

Dorpsstraat 58 is een woonhuis in Hoorn, gebouwd in 1909 (117 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Dorpsstraat 58 vergeleken met de buurt?

Dorpsstraat 58 heeft 83 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1920 m². In Hoorn ligt de gemiddelde woningwaarde op €472.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dorpsstraat 58 en wat betekent dat?

Dorpsstraat 58 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-03-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.78 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Hoorn?

De wijk Hoorn in Hoorn (Friesland) kenmerkt zich door 450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €472.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoorn?

Vanuit Dorpsstraat 58 in Hoorn bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 4.5 km, treinstation op 42.3 km, snelwegoprit op 43.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hoorn?

Zorg en onderwijs in de buurt van Dorpsstraat 58: ziekenhuis op 44.3 km, apotheek op 4.5 km, kinderdagverblijf op 4.5 km, middelbare school op 4.5 km.