Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2002
- Woonoppervlakte
- 149 m²
- Perceeloppervlakte
- 495 m²
- Inhoud
- 686 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 3
John Raedeckerhof 131 is een woonhuis in Hoorn, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m², een perceel van 495 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €406.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor John Raedeckerhof 131
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
2.6 kmApotheek
2.2 kmZiekenhuis
5.1 kmRestaurant
2.1 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
5.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 06 is €406.000. Dat komt neer op circa €2.725 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJohn Raedeckerhof 131 is een woonhuis van 149 m² in de wijk Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 06. De buurt telt 1.504 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.523 inwoners per km².
John Raedeckerhof 131 is een woonhuis in Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 06, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
John Raedeckerhof 131 heeft 149 m² woonoppervlakte en 686 m³ inhoud. Het perceel is 495 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 06 ligt de gemiddelde woningwaarde op €406.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
John Raedeckerhof 131 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-03-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.41 kg/jaar.
John Raedeckerhof 131 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 06 in Hoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.260 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €406.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit John Raedeckerhof 131 in Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 06 bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.2 km.