Tussenwoning Matissehof 148 Hoorn

Matissehof 148, 1628 XT Hoorn

125 m² Bouwjaar 2002 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Matissehof 148 is een tussenwoning in Hoorn, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m², een perceel van 135 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €406.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
125 m²
Perceeloppervlakte
135 m²
Inhoud
444 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€390.000 tot €440.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Matissehof 148

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Matissehof 148

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
73.47 kWh/m²
Primaire fossiele energie
129.32 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
24.16 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hoorn

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in Hoorn

4260 Inwoners
1550 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1504 Woningvoorraad
€406.000 Gem. woningwaarde Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 06
96% Koopwoningen
6.523 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Matissehof 148

Vergelijkbare woningen in Hoorn

Veelgestelde vragen over Matissehof 148

Wat is de geschatte woningwaarde van Matissehof 148?

De prijsindicatie voor Matissehof 148 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 06 is €406.000. Dat komt neer op circa €3.248 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Matissehof 148 zich tot de wijk Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 06?

Matissehof 148 is een tussenwoning van 125 m² in de wijk Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 06. De buurt telt 1.504 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.523 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Matissehof 148?

Matissehof 148 is een tussenwoning in Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 06, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Matissehof 148 vergeleken met de buurt?

Matissehof 148 heeft 125 m² woonoppervlakte en 444 m³ inhoud. Het perceel is 135 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 06 ligt de gemiddelde woningwaarde op €406.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Matissehof 148 en wat betekent dat?

Matissehof 148 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-07-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.16 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Matissehof 148?

Matissehof 148 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 06?

De wijk Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 06 in Hoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.260 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €406.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 06?