Vrijstaande woning Van Goghhof 63 Hoorn

Van Goghhof 63, 1628 XK Hoorn

286 m² Bouwjaar 2003 7 kamers 5 slaapkamers Label A

Van Goghhof 63 is een vrijstaande woning in Hoorn, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 286 m², een perceel van 408 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €406.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
286 m²
Perceeloppervlakte
408 m²
Inhoud
1111 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€790.000 tot €890.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Van Goghhof 63

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Goghhof 63

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
114.84 kWh/m²
Primaire fossiele energie
154.9 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.4%
CO₂-emissie
27.73 kg/m²

Tuin
Ja (138.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Hoorn

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in Hoorn

4260 Inwoners
1550 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1504 Woningvoorraad
€406.000 Gem. woningwaarde Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 06
96% Koopwoningen
6.523 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Goghhof 63

Vergelijkbare woningen in Hoorn

Veelgestelde vragen over Van Goghhof 63

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Goghhof 63?

De prijsindicatie voor Van Goghhof 63 ligt rond €790.000 tot €890.000. De gemiddelde woningwaarde in Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 06 is €406.000. Dat komt neer op circa €1.420 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Goghhof 63 zich tot de wijk Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 06?

Van Goghhof 63 is een vrijstaande woning van 286 m² in de wijk Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 06. De buurt telt 1.504 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.523 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Goghhof 63?

Van Goghhof 63 is een vrijstaande woning in Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 06, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Van Goghhof 63 vergeleken met de buurt?

Van Goghhof 63 heeft 286 m² woonoppervlakte en 1111 m³ inhoud. Het perceel is 408 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 06 ligt de gemiddelde woningwaarde op €406.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Goghhof 63 en wat betekent dat?

Van Goghhof 63 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-06-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.73 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Goghhof 63?

Van Goghhof 63 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 138 m².

Hoe is de woningmarkt in Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 06?

De wijk Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 06 in Hoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.260 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €406.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 06?