Eengezinswoning, halfvrijstaande woning Han Hoekstrahof 180 Hoorn

Han Hoekstrahof 180, 1628 WV Hoorn

141 m² Bouwjaar 1996 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Han Hoekstrahof 180 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Hoorn, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m², een perceel van 234 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €382.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
141 m²
Perceeloppervlakte
234 m²
Inhoud
535 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€485.000 tot €585.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Han Hoekstrahof 180

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Han Hoekstrahof 180

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
125 kWh/m²
Primaire fossiele energie
147.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
22.5%
CO₂-emissie
25.83 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (80.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Hoorn

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in Hoorn

1945 Inwoners
745 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
727 Woningvoorraad
€382.000 Gem. woningwaarde Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 07
87% Koopwoningen
5.616 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Han Hoekstrahof 180

Vergelijkbare woningen in Hoorn

Veelgestelde vragen over Han Hoekstrahof 180

Wat is de geschatte woningwaarde van Han Hoekstrahof 180?

De prijsindicatie voor Han Hoekstrahof 180 ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 07 is €382.000. Dat komt neer op circa €2.709 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Han Hoekstrahof 180 zich tot de wijk Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 07?

Han Hoekstrahof 180 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 141 m² in de wijk Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 07. De buurt telt 727 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.616 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Han Hoekstrahof 180?

Han Hoekstrahof 180 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 07, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Han Hoekstrahof 180 vergeleken met de buurt?

Han Hoekstrahof 180 heeft 141 m² woonoppervlakte en 535 m³ inhoud. Het perceel is 234 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 07 ligt de gemiddelde woningwaarde op €382.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Han Hoekstrahof 180 en wat betekent dat?

Han Hoekstrahof 180 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.83 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Han Hoekstrahof 180?

Han Hoekstrahof 180 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 80 m².

Hoe is de woningmarkt in Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 07?

De wijk Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 07 in Hoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.945 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €382.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.