Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2003
- Woonoppervlakte
- 194 m²
- Perceeloppervlakte
- 607 m²
Groene Steen 67 is een woonhuis in Hoorn, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 194 m² en een perceel van 607 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €382.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Groene Steen 67
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
2.4 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
4.5 kmRestaurant
1.7 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
5.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 07 is €382.000. Dat komt neer op circa €1.969 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGroene Steen 67 is een woonhuis van 194 m² in de wijk Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 07. De buurt telt 727 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.616 inwoners per km².
Groene Steen 67 is een woonhuis in Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 07, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Groene Steen 67 heeft 194 m² woonoppervlakte. Het perceel is 607 m². In Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 07 ligt de gemiddelde woningwaarde op €382.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 07 in Hoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.945 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €382.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Groene Steen 67 in Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 07 bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Groene Steen 67: ziekenhuis op 4.5 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.4 km.
Recreatie nabij Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 07: restaurant (1.7 km), cafe (1.4 km).
Een woningrapport voor Groene Steen 67 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 07. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2003, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.