Eindwoning Groene Steen 8 Hoorn

Groene Steen 8, 1628 WN Hoorn

140 m² Bouwjaar 1996 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Groene Steen 8 is een eindwoning in Hoorn, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 215 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €382.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
215 m²
Inhoud
497 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Groene Steen 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Groene Steen 8

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (93.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in Hoorn

1945 Inwoners
745 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
727 Woningvoorraad
€382.000 Gem. woningwaarde Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 07
87% Koopwoningen
5.616 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Groene Steen 8

Vergelijkbare woningen in Hoorn

Veelgestelde vragen over Groene Steen 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Groene Steen 8?

De prijsindicatie voor Groene Steen 8 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 07 is €382.000. Dat komt neer op circa €2.729 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Groene Steen 8 zich tot de wijk Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 07?

Groene Steen 8 is een eindwoning van 140 m² in de wijk Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 07. De buurt telt 727 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.616 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Groene Steen 8?

Groene Steen 8 is een eindwoning in Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 07, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Groene Steen 8 vergeleken met de buurt?

Groene Steen 8 heeft 140 m² woonoppervlakte en 497 m³ inhoud. Het perceel is 215 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 07 ligt de gemiddelde woningwaarde op €382.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Groene Steen 8 en wat betekent dat?

Groene Steen 8 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-01-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Groene Steen 8?

Groene Steen 8 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 93 m².

Hoe is de woningmarkt in Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 07?

De wijk Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 07 in Hoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.945 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €382.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 07?