Eengezinswoning, hoekwoning Jacques Bloemhof 135 Hoorn

Jacques Bloemhof 135, 1628 VR Hoorn

134 m² Bouwjaar 1994 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Jacques Bloemhof 135 is een eengezinswoning, hoekwoning in Hoorn, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m², een perceel van 149 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €356.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
134 m²
Perceeloppervlakte
149 m²
Inhoud
400 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€395.000 tot €445.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Jacques Bloemhof 135

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jacques Bloemhof 135

Tuin
Ja (53.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Hoorn

1215 Inwoners
475 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
480 Woningvoorraad
€356.000 Gem. woningwaarde Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 08
91% Koopwoningen
5.121 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jacques Bloemhof 135

Vergelijkbare woningen in Hoorn

Veelgestelde vragen over Jacques Bloemhof 135

Wat is de geschatte woningwaarde van Jacques Bloemhof 135?

De prijsindicatie voor Jacques Bloemhof 135 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 08 is €356.000. Dat komt neer op circa €2.657 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jacques Bloemhof 135 zich tot de wijk Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 08?

Jacques Bloemhof 135 is een eengezinswoning, hoekwoning van 134 m² in de wijk Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 08. De buurt telt 480 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.121 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jacques Bloemhof 135?

Jacques Bloemhof 135 is een eengezinswoning, hoekwoning in Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 08, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Jacques Bloemhof 135 vergeleken met de buurt?

Jacques Bloemhof 135 heeft 134 m² woonoppervlakte en 400 m³ inhoud. Het perceel is 149 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 08 ligt de gemiddelde woningwaarde op €356.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jacques Bloemhof 135 en wat betekent dat?

Jacques Bloemhof 135 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-30. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jacques Bloemhof 135?

Jacques Bloemhof 135 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 53 m².

Hoe is de woningmarkt in Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 08?

De wijk Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 08 in Hoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €356.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.