Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Florijn 5 Hoorn

Florijn 5, 1628 RJ Hoorn

120 m² Bouwjaar 1992 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Florijn 5 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Hoorn, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 188 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €357.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
188 m²
Inhoud
462 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Florijn 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Florijn 5

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
109.12 kWh/m²
Primaire fossiele energie
132.64 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
21.3%
CO₂-emissie
22.6 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (40.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Garage
Parkeerplaats en vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Hoorn

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Hoorn

1620 Inwoners
695 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
617 Woningvoorraad
€357.000 Gem. woningwaarde Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 04
84% Koopwoningen
4.029 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Florijn 5

Vergelijkbare woningen in Hoorn

Veelgestelde vragen over Florijn 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Florijn 5?

De prijsindicatie voor Florijn 5 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 04 is €357.000. Dat komt neer op circa €2.975 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Florijn 5 zich tot de wijk Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 04?

Florijn 5 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 120 m² in de wijk Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 04. De buurt telt 617 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.029 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Florijn 5?

Florijn 5 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 04, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Florijn 5 vergeleken met de buurt?

Florijn 5 heeft 120 m² woonoppervlakte en 462 m³ inhoud. Het perceel is 188 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 04 ligt de gemiddelde woningwaarde op €357.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Florijn 5 en wat betekent dat?

Florijn 5 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.6 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Florijn 5?

Florijn 5 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 40 m².

Hoe is de woningmarkt in Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 04?

De wijk Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 04 in Hoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €357.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 04?