Eengezinswoning, hoekwoning Gording 32 Hoorn

Gording 32, 1628 JB Hoorn

111 m² Bouwjaar 1983 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Gording 32 is een eengezinswoning, hoekwoning in Hoorn, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m², een perceel van 189 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €244.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
111 m²
Perceeloppervlakte
189 m²
Inhoud
439 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€360.000 tot €410.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Gording 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gording 32

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
130.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
170.99 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.1%
CO₂-emissie
30.23 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en heteluchtverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (57.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Hoorn

1725 Inwoners
935 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
925 Woningvoorraad
€244.000 Gem. woningwaarde Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 00
31% Koopwoningen
5.705 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gording 32

Vergelijkbare woningen in Hoorn

Veelgestelde vragen over Gording 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Gording 32?

De prijsindicatie voor Gording 32 ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 00 is €244.000. Dat komt neer op circa €2.198 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gording 32 zich tot de wijk Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 00?

Gording 32 is een eengezinswoning, hoekwoning van 111 m² in de wijk Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 00. De buurt telt 925 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.705 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gording 32?

Gording 32 is een eengezinswoning, hoekwoning in Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 00, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Gording 32 vergeleken met de buurt?

Gording 32 heeft 111 m² woonoppervlakte en 439 m³ inhoud. Het perceel is 189 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 00 ligt de gemiddelde woningwaarde op €244.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gording 32 en wat betekent dat?

Gording 32 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-05-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.23 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gording 32?

Gording 32 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 57 m².

Hoe is de woningmarkt in Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 00?

De wijk Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 00 in Hoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €244.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 00?