Eengezinswoning, tussenwoning Nok 17 Hoorn

Nok 17, 1628 GA Hoorn

83 m² Bouwjaar 1983 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Nok 17 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hoorn, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m², een perceel van 165 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €268.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
83 m²
Perceeloppervlakte
165 m²
Inhoud
292 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€285.000 tot €335.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Nok 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nok 17

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
119.17 kWh/m²
Primaire fossiele energie
185.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.98 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (80.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Hoorn

740 Inwoners
345 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
330 Woningvoorraad
€268.000 Gem. woningwaarde Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 02
43% Koopwoningen
6.741 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nok 17

Vergelijkbare woningen in Hoorn

Veelgestelde vragen over Nok 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Nok 17?

De prijsindicatie voor Nok 17 ligt rond €285.000 tot €335.000. De gemiddelde woningwaarde in Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 02 is €268.000. Dat komt neer op circa €3.229 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nok 17 zich tot de wijk Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 02?

Nok 17 is een eengezinswoning, tussenwoning van 83 m² in de wijk Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 02. De buurt telt 330 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.741 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nok 17?

Nok 17 is een eengezinswoning, tussenwoning in Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 02, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Nok 17 vergeleken met de buurt?

Nok 17 heeft 83 m² woonoppervlakte en 292 m³ inhoud. Het perceel is 165 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 02 ligt de gemiddelde woningwaarde op €268.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nok 17 en wat betekent dat?

Nok 17 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-09-04. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nok 17?

Nok 17 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 80 m².

Hoe is de woningmarkt in Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 02?

De wijk Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 02 in Hoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €268.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 02?

Vanuit Nok 17 in Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 02 bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 2.2 km.