Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 1927
- Woonoppervlakte
- 515 m²
Blauwe Berg 7 A is een woning in Hoorn, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 515 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €456.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Blauwe Berg 7 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.7 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
0.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Risdam-Zuid - Buurt 20 02 is €456.000. Dat komt neer op circa €885 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBlauwe Berg 7 A is een woning van 515 m² in de wijk Risdam-Zuid - Buurt 20 02. De buurt telt 197 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.529 inwoners per km².
Blauwe Berg 7 A is een woning in Risdam-Zuid - Buurt 20 02, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Blauwe Berg 7 A heeft 515 m² woonoppervlakte. In Risdam-Zuid - Buurt 20 02 ligt de gemiddelde woningwaarde op €456.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Risdam-Zuid - Buurt 20 02 in Hoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €456.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Blauwe Berg 7 A in Risdam-Zuid - Buurt 20 02 bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Blauwe Berg 7 A: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 0.3 km.
Recreatie nabij Risdam-Zuid - Buurt 20 02: restaurant (0.7 km), cafe (1.4 km).
Een woningrapport voor Blauwe Berg 7 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Risdam-Zuid - Buurt 20 02. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1927, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.