Bovenwoning (appartement) Blauwe Berg 5 202 Hoorn

Blauwe Berg 5 202, 1625 NT Hoorn

83 m² Bouwjaar 2020 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Blauwe Berg 5 202 is een bovenwoning (appartement) in Hoorn, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €456.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
83 m²
Inhoud
274 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€430.000 tot €480.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, in woonwijk en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Blauwe Berg 5 202

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Blauwe Berg 5 202

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.21
CO₂-emissie
501.19 kg/m²

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Hoorn

420 Inwoners
195 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
197 Woningvoorraad
€456.000 Gem. woningwaarde Risdam-Zuid - Buurt 20 02
64% Koopwoningen
1.529 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Blauwe Berg 5 202

Vergelijkbare woningen in Hoorn

Veelgestelde vragen over Blauwe Berg 5 202

Wat is de geschatte woningwaarde van Blauwe Berg 5 202?

De prijsindicatie voor Blauwe Berg 5 202 ligt rond €430.000 tot €480.000. De gemiddelde woningwaarde in Risdam-Zuid - Buurt 20 02 is €456.000. Dat komt neer op circa €5.494 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Blauwe Berg 5 202 zich tot de wijk Risdam-Zuid - Buurt 20 02?

Blauwe Berg 5 202 is een bovenwoning (appartement) van 83 m² in de wijk Risdam-Zuid - Buurt 20 02. De buurt telt 197 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.529 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Blauwe Berg 5 202?

Blauwe Berg 5 202 is een bovenwoning (appartement) in Risdam-Zuid - Buurt 20 02, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Blauwe Berg 5 202 vergeleken met de buurt?

Blauwe Berg 5 202 heeft 83 m² woonoppervlakte en 274 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Risdam-Zuid - Buurt 20 02 ligt de gemiddelde woningwaarde op €456.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Blauwe Berg 5 202 en wat betekent dat?

Blauwe Berg 5 202 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-08-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 501.19 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Blauwe Berg 5 202?

Blauwe Berg 5 202 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Risdam-Zuid - Buurt 20 02?

De wijk Risdam-Zuid - Buurt 20 02 in Hoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €456.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Risdam-Zuid - Buurt 20 02?