Streetview Keern 153 Hoorn

Keern 153, 1625 NK Hoorn

184 m² Bouwjaar 1957 Label A+++

Keern 153 is een woonhuis in Hoorn, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 184 m² en een perceel van 324 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €377.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
184 m²
Perceeloppervlakte
324 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Keern 153

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Keern 153

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
83.92 kWh/m²
Primaire fossiele energie
48.25 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
63.7%
CO₂-emissie
11.31 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hoorn

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Hoorn

650 Inwoners
235 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
234 Woningvoorraad
€377.000 Gem. woningwaarde Risdam-Zuid - Buurt 20 05
35% Koopwoningen
2.350 Inwoners per km²

Locatie van Keern 153

Vergelijkbare woningen in Hoorn

Veelgestelde vragen over Keern 153

Wat is de geschatte woningwaarde van Keern 153?

De gemiddelde woningwaarde in Risdam-Zuid - Buurt 20 05 is €377.000. Dat komt neer op circa €2.049 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Keern 153 zich tot de wijk Risdam-Zuid - Buurt 20 05?

Keern 153 is een woonhuis van 184 m² in de wijk Risdam-Zuid - Buurt 20 05. De buurt telt 234 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.350 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Keern 153?

Keern 153 is een woonhuis in Risdam-Zuid - Buurt 20 05, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Keern 153 vergeleken met de buurt?

Keern 153 heeft 184 m² woonoppervlakte. Het perceel is 324 m². In Risdam-Zuid - Buurt 20 05 ligt de gemiddelde woningwaarde op €377.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Keern 153 en wat betekent dat?

Keern 153 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2034-09-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11.31 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Risdam-Zuid - Buurt 20 05?

De wijk Risdam-Zuid - Buurt 20 05 in Hoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €377.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Risdam-Zuid - Buurt 20 05?

Vanuit Keern 153 in Risdam-Zuid - Buurt 20 05 bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Risdam-Zuid - Buurt 20 05?