Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1930
- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 429 m²
- Inhoud
- 420 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Keern 103 is een woonhuis in Hoorn, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m², een perceel van 429 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €456.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Keern 103
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.7 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
0.9 kmDe prijsindicatie voor Keern 103 ligt rond €175.000 tot €225.000. De gemiddelde woningwaarde in Risdam-Zuid - Buurt 20 02 is €456.000. Dat komt neer op circa €4.183 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKeern 103 is een woonhuis van 109 m² in de wijk Risdam-Zuid - Buurt 20 02. De buurt telt 197 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.529 inwoners per km².
Keern 103 is een woonhuis in Risdam-Zuid - Buurt 20 02, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Keern 103 heeft 109 m² woonoppervlakte en 420 m³ inhoud. Het perceel is 429 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Risdam-Zuid - Buurt 20 02 ligt de gemiddelde woningwaarde op €456.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Keern 103 heeft energielabel G. Geldig tot 2031-10-12. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 86.93 kg/jaar.
Keern 103 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Risdam-Zuid - Buurt 20 02 in Hoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €456.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Keern 103 in Risdam-Zuid - Buurt 20 02 bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 0.9 km.