Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1925
- Woonoppervlakte
- 86 m²
- Perceeloppervlakte
- 90 m²
- Inhoud
- 229 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Keern 55 is een woonhuis in Hoorn, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 86 m², een perceel van 90 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €456.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Keern 55
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.7 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
0.9 kmDe prijsindicatie voor Keern 55 ligt rond €185.000 tot €235.000. De gemiddelde woningwaarde in Risdam-Zuid - Buurt 20 02 is €456.000. Dat komt neer op circa €5.302 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKeern 55 is een woonhuis van 86 m² in de wijk Risdam-Zuid - Buurt 20 02. De buurt telt 197 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.529 inwoners per km².
Keern 55 is een woonhuis in Risdam-Zuid - Buurt 20 02, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Keern 55 heeft 86 m² woonoppervlakte en 229 m³ inhoud. Het perceel is 90 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Risdam-Zuid - Buurt 20 02 ligt de gemiddelde woningwaarde op €456.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Keern 55 heeft energielabel G. Geldig tot 2028-05-10. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Keern 55 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Risdam-Zuid - Buurt 20 02 in Hoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €456.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Keern 55 in Risdam-Zuid - Buurt 20 02 bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 0.9 km.