Streetview Zevenster 19 Hoorn

Zevenster 19, 1625 MD Hoorn

147 m² Bouwjaar 2013

Zevenster 19 is een woonhuis in Hoorn, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m² en een perceel van 220 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €456.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2013
Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
220 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Zevenster 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hoorn

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Hoorn

420 Inwoners
195 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
197 Woningvoorraad
€456.000 Gem. woningwaarde Risdam-Zuid - Buurt 20 02
64% Koopwoningen
1.529 Inwoners per km²

Locatie van Zevenster 19

Vergelijkbare woningen in Hoorn

Veelgestelde vragen over Zevenster 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Zevenster 19?

De gemiddelde woningwaarde in Risdam-Zuid - Buurt 20 02 is €456.000. Dat komt neer op circa €3.102 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zevenster 19 zich tot de wijk Risdam-Zuid - Buurt 20 02?

Zevenster 19 is een woonhuis van 147 m² in de wijk Risdam-Zuid - Buurt 20 02. De buurt telt 197 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.529 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zevenster 19?

Zevenster 19 is een woonhuis in Risdam-Zuid - Buurt 20 02, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Zevenster 19 vergeleken met de buurt?

Zevenster 19 heeft 147 m² woonoppervlakte. Het perceel is 220 m². In Risdam-Zuid - Buurt 20 02 ligt de gemiddelde woningwaarde op €456.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Risdam-Zuid - Buurt 20 02?

De wijk Risdam-Zuid - Buurt 20 02 in Hoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €456.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Risdam-Zuid - Buurt 20 02?

Vanuit Zevenster 19 in Risdam-Zuid - Buurt 20 02 bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Risdam-Zuid - Buurt 20 02?

Zorg en onderwijs in de buurt van Zevenster 19: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 0.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Risdam-Zuid - Buurt 20 02?

Recreatie nabij Risdam-Zuid - Buurt 20 02: restaurant (0.7 km), cafe (1.4 km).