Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2000
- Woonoppervlakte
- 176 m²
- Perceeloppervlakte
- 258 m²
- Inhoud
- 635 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Hogerbeetsstraat 1 G is een woonhuis in Hoorn, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m², een perceel van 258 m² en 5 kamers. Het energielabel is APLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €321.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hogerbeetsstraat 1 G
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.2 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
1 kmRestaurant
1 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
2.3 kmDe prijsindicatie voor Hogerbeetsstraat 1 G ligt rond €475.000 tot €575.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoorn Noord - Buurt 12 01 is €321.000. Dat komt neer op circa €1.824 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHogerbeetsstraat 1 G is een woonhuis van 176 m² in de wijk Hoorn Noord - Buurt 12 01. De buurt telt 790 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.709 inwoners per km².
Hogerbeetsstraat 1 G is een woonhuis in Hoorn Noord - Buurt 12 01, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Hogerbeetsstraat 1 G heeft 176 m² woonoppervlakte en 635 m³ inhoud. Het perceel is 258 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Hoorn Noord - Buurt 12 01 ligt de gemiddelde woningwaarde op €321.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hogerbeetsstraat 1 G heeft energielabel APLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Hogerbeetsstraat 1 G heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Hoorn Noord - Buurt 12 01 in Hoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.735 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €321.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Hogerbeetsstraat 1 G in Hoorn Noord - Buurt 12 01 bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hogerbeetsstraat 1 G: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 1.1 km.