Maisonnette Betsy Kaiserhof 39 Hoorn

Betsy Kaiserhof 39, 1624 PK Hoorn

135 m² Bouwjaar 2024 4 kamers 2 slaapkamers Label A++++

Betsy Kaiserhof 39 is een maisonnette in Hoorn, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m² en 4 kamers. Het energielabel is A++++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €395.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
135 m²
Inhoud
448 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€610.000 tot €710.000
Laatst bekende transactie
Periode 2020 tot 2023
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Betsy Kaiserhof 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Betsy Kaiserhof 39

Energielabel

Energieklasse
A++++
Energiebehoefte
59.28 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-3.54 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
104.4%
Geldig tot
Verwarming
Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp

Parkeertype
Op afgesloten terrein en openbaar parkeren
Garage
Inpandig
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Hoorn

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Hoorn

125 Inwoners
60 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
59 Woningvoorraad
€395.000 Gem. woningwaarde Venelaankwartier - Buurt 11 00
63% Koopwoningen
831 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Betsy Kaiserhof 39

Vergelijkbare woningen in Hoorn

Veelgestelde vragen over Betsy Kaiserhof 39

Wat is de geschatte woningwaarde van Betsy Kaiserhof 39?

De prijsindicatie voor Betsy Kaiserhof 39 ligt rond €610.000 tot €710.000. De gemiddelde woningwaarde in Venelaankwartier - Buurt 11 00 is €395.000. Dat komt neer op circa €2.926 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Betsy Kaiserhof 39 zich tot de wijk Venelaankwartier - Buurt 11 00?

Betsy Kaiserhof 39 is een maisonnette van 135 m² in de wijk Venelaankwartier - Buurt 11 00. De buurt telt 59 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 831 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Betsy Kaiserhof 39?

Betsy Kaiserhof 39 is een maisonnette in Venelaankwartier - Buurt 11 00, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Betsy Kaiserhof 39 vergeleken met de buurt?

Betsy Kaiserhof 39 heeft 135 m² woonoppervlakte en 448 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Venelaankwartier - Buurt 11 00 ligt de gemiddelde woningwaarde op €395.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Betsy Kaiserhof 39 en wat betekent dat?

Betsy Kaiserhof 39 heeft energielabel A++++. Geldig tot 2034-06-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -0.83 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Betsy Kaiserhof 39?

Betsy Kaiserhof 39 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Venelaankwartier - Buurt 11 00?

De wijk Venelaankwartier - Buurt 11 00 in Hoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €395.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Venelaankwartier - Buurt 11 00?