Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2009
- Woonoppervlakte
- 217 m²
- Perceeloppervlakte
- 210 m²
Keern 8 is een woonhuis in Hoorn, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 217 m² en een perceel van 210 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €387.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Keern 8
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
0.9 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
0.9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
1.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Hoorn Noord - Buurt 12 03 is €387.000. Dat komt neer op circa €1.783 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKeern 8 is een woonhuis van 217 m² in de wijk Hoorn Noord - Buurt 12 03. De buurt telt 361 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.352 inwoners per km².
Keern 8 is een woonhuis in Hoorn Noord - Buurt 12 03, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Keern 8 heeft 217 m² woonoppervlakte. Het perceel is 210 m². In Hoorn Noord - Buurt 12 03 ligt de gemiddelde woningwaarde op €387.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Hoorn Noord - Buurt 12 03 in Hoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 655 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €387.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Keern 8 in Hoorn Noord - Buurt 12 03 bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Keern 8: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Hoorn Noord - Buurt 12 03: restaurant (0.6 km), cafe (0.8 km).
Een woningrapport voor Keern 8 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Hoorn Noord - Buurt 12 03. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2009, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.