Streetview Westfriese Hof 113 Hoorn

Westfriese Hof 113, 1624 HE Hoorn

52 m² Bouwjaar 1968 Label A

Westfriese Hof 113 is een appartement in Hoorn, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €371.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
52 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Westfriese Hof 113

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Westfriese Hof 113

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
91.17 kWh/m²
Primaire fossiele energie
158.5 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.24 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hoorn

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Hoorn

1730 Inwoners
815 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
802 Woningvoorraad
€371.000 Gem. woningwaarde Hoorn Noord - Buurt 12 00
66% Koopwoningen
4.115 Inwoners per km²

Locatie van Westfriese Hof 113

Vergelijkbare woningen in Hoorn

Veelgestelde vragen over Westfriese Hof 113

Wat is de geschatte woningwaarde van Westfriese Hof 113?

De gemiddelde woningwaarde in Hoorn Noord - Buurt 12 00 is €371.000. Dat komt neer op circa €7.135 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westfriese Hof 113 zich tot de wijk Hoorn Noord - Buurt 12 00?

Westfriese Hof 113 is een appartement van 52 m² in de wijk Hoorn Noord - Buurt 12 00. De buurt telt 802 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.115 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westfriese Hof 113?

Westfriese Hof 113 is een appartement in Hoorn Noord - Buurt 12 00, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Westfriese Hof 113 vergeleken met de buurt?

Westfriese Hof 113 heeft 52 m² woonoppervlakte. In Hoorn Noord - Buurt 12 00 ligt de gemiddelde woningwaarde op €371.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Westfriese Hof 113 en wat betekent dat?

Westfriese Hof 113 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-03-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.24 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Hoorn Noord - Buurt 12 00?

De wijk Hoorn Noord - Buurt 12 00 in Hoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.730 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €371.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoorn Noord - Buurt 12 00?

Vanuit Westfriese Hof 113 in Hoorn Noord - Buurt 12 00 bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.7 km.