Streetview Wabenstraat 19 Hoorn

Wabenstraat 19, 1624 GM Hoorn

128 m² Bouwjaar 2007 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Wabenstraat 19 is een woonhuis in Hoorn, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m², een perceel van 178 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €371.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
128 m²
Perceeloppervlakte
178 m²
Inhoud
469 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Wabenstraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wabenstraat 19

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hoorn

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Hoorn

1730 Inwoners
815 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
802 Woningvoorraad
€371.000 Gem. woningwaarde Hoorn Noord - Buurt 12 00
66% Koopwoningen
4.115 Inwoners per km²

Locatie van Wabenstraat 19

Vergelijkbare woningen in Hoorn

Veelgestelde vragen over Wabenstraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Wabenstraat 19?

De prijsindicatie voor Wabenstraat 19 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoorn Noord - Buurt 12 00 is €371.000. Dat komt neer op circa €2.898 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wabenstraat 19 zich tot de wijk Hoorn Noord - Buurt 12 00?

Wabenstraat 19 is een woonhuis van 128 m² in de wijk Hoorn Noord - Buurt 12 00. De buurt telt 802 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.115 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wabenstraat 19?

Wabenstraat 19 is een woonhuis in Hoorn Noord - Buurt 12 00, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Wabenstraat 19 vergeleken met de buurt?

Wabenstraat 19 heeft 128 m² woonoppervlakte en 469 m³ inhoud. Het perceel is 178 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Hoorn Noord - Buurt 12 00 ligt de gemiddelde woningwaarde op €371.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wabenstraat 19 en wat betekent dat?

Wabenstraat 19 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-03-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wabenstraat 19?

Wabenstraat 19 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hoorn Noord - Buurt 12 00?

De wijk Hoorn Noord - Buurt 12 00 in Hoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.730 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €371.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoorn Noord - Buurt 12 00?

Vanuit Wabenstraat 19 in Hoorn Noord - Buurt 12 00 bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.7 km.